Uwaga! W związku z pracami budowlanymi prosimy pacjentów o zwiększoną ostrożność przy wjeździe samochodami przez bramę oraz przy parkowaniu w podwórku gabinetu! 

Dr Małgorzata Grabowska-Olejarczyk

W 1990 roku ukończyła Akademię Medyczną w Krakowie.

Od początku kariery współpracowała z matką - Barbarą Grabowską, od lat 60-tych jednym z najbardziej wziętych dermatologów w województwie kieleckim.

Absolwentka licznych kursów specjalizacyjnych i doskonalących.

Uczestniczka licznych programów edukacyjnych "Promocji zdrowia" dla kieleckich szkół średnich w ramach specjalnego projektu Wojewody Świętokrzyskiego w latach 1992-95.

Autorka wielu artykułów promujących dbałość o zdrową skórę m.in. w ramach autorskiej serii w dodatku "Zdrowie i Uroda" gazety "Echo dnia" w latach 90-tych.

Własny prywatny gabinet lekarski prowadzi od 1995 roku.

Obecnie prowadzi głównie praktykę prywatną, konsultuje najmłodszych pacjentów w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Kielcach.

WYBRANI KONSULTANCI I WSPÓŁPRACOWNICY:

  • Zespół Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich "Der-Med" Łódź
  • Klinika Dermatologii Estetycznej "Estederm" Warszawa
  • Klinika Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
  • Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej "Vita-Derm" Radom

WYBRANE OPINIE PACJENTÓW

- "Bardzo miła pani doktor. Potrafi od razu wyjaśnić, nawet przez telefon przy pierwszym kontakcie zarówno zalety jak i wady umawianego zabiegu chirurgicznego, a także stara się by pacjent był jak najbardziej zadowolony z jej metod leczenia. Nie siedzi tylko i mówi, a od razu ogląda zmiany skórne- czego poprzedni moi dermatolodzy nie robili tylko mówili że nie podejmą się wykonania zabiegu. Cena za wizytę odpowiednia do kompetencji lekarza i podejścia do pacjenta. Polecam ! :)"

- "Nie tylko miła i kulturalna osoba, ale także bardzo skuteczna. Pomogła mi wyleczyć grzybice stóp, a moim bliskim inne dermatologiczne dolegliwości. Wspaniały lekarz!"

- "Prowadzi, moja córeczka ma zdecydowanie lepszą skórę, odkąd leczę ja u pani doktor. W dodatku ma świetny kontakt z dziećmi, mała w ogóle sie jej nie boi. Nadal przyjmuje na ul. Żeromskiego 23. Pozdrawiam"

- "Pani doktor ma jedną podstawową zaletę. Skuteczność. Wcześniej trochę się tułałam po lekarzach z moim trądzikiem, ale ani wcześniej ani później nie miałam tak ładnej cery jak po leczeniu u pani doktor. Wiadomo, było to leczenie długotrwałe, po wakacjach od początku itp., ale byłam bardzo zadowolona. Ponadto Pani Gosia jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Ponadto ceny oferowanych zabiegów były bardzo konkurencyjne. A jeśli chodzi o wady, to Pani Gosia niestety sama odbiera wszystkie telefony (a przynajmniej kiedyś tak było), więc czasem człowiek siedział i czekał. Ale to taka malutka wada:-)"

- "Ja trafiłam do Pani Doktor po wielu latach leczenia trądziku (antybiotyki, cała masa różnych leków do stosowania zewnętrznego) i przyznaję nie spodziewałam się cudu. Byłam bardzo zaskoczona, gdy efekty terapii zaczęły być widoczne już po...tygodniu! Jak na razie obeszło się bez kosztownych zabiegów kosmetycznych, doustnych kuracji antybiotykowych, a skóra jest w dobrym stanie od 2 miesięcy. Pani Doktor jest sympatyczna i kompetentna :-)"

- "Najlepszy dermatolog spośród wszystkich u jakich byłam. Pani doktor jest miła konkretna, wykonuje zabiegi po bardzo przyjaznych cenach, no i przede wszystkim jest skuteczna. Chodzę do pani doktor od lat (jakby to dziwnie nie brzmiało w jednym zdaniu ze słowem skuteczność) i zawsze mi pomaga. wiadomo, leczę się na trądzik, który po wakacjach, gdy następuje przerwa w braniu specyfików wraca. Ale dzięki pani doktor znika;-) polecam."

(portal społecznościowy www.znanylekarz.pl)